oprogramowanie dla gastronomii

Oprogramowanie dla gastronomii – jaki program do restauracji wybrać?

Na pewno każdy, kto ma cokolwiek wspólnego z gastronomią, doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie oprogramowanie dla gastronomii. To właśnie ono w dużej mierze usprawnia codzienną pracę w tym biznesie. To dlatego dobór odpowiedniego oprogramowania to kwestia kluczowa i zdecydowanie warto wiedzieć, czym kierować się podczas podejmowania takiej decyzji.

Oprogramowanie dla gastronomii – dlaczego jest ważne?

Oprogramowanie dla gastronomii to jeden z elementów, który wpływa na jakość pracy w gastronomii i znacząco ją ułatwia.

program gastronomiczny

Wśród takich oprogramowań wskazać należy, chociażby programy komputerowe stosowane w gastronomii oraz cały system gastronomiczny. Pomaga on nie tylko kontrolować kwestie finansowe, ale również sprawniej obsługiwać klientów i księgować płatności.

Program gastronomiczny – od czego zależny jest jego wybór?

Różne programy mają różne przeznaczenie. Przede wszystkim wybór, jakim jest oprogramowanie dla gastronomii, zależny jest od wielkości lokalu. Program do restauracji zależny jest również od typu knajpy oraz jej biznesplanu na przyszłość i kierunku, w którym chce się rozwijać.

programy komputerowe stosowane w gastronomii

W zależności od tego jaka będzie skala naszego biznesu gastronomicznego, inne będą potrzeby co do wyboru idealnego programu.

Program do obsługi zamówień w gastronomii – jakie oprogramowania należy wskazać?

W tej chwili spokojnie można wyróżnić nawet kilka oprogramowań, które sprawdzają się, zarówno przy zarządzaniu lokalem, jak i przy obsłudze zamówień. Jednym z nich jest POSbistro w formie aplikacji na tablet, który umożliwia, zarówno zarządzanie jednym punktem, jak i siecią restauracji. Aplikacja jest bardzo intuicyjna, a daje dużo możliwości.

system gastronomiczny

GASTRO natomiast jest kompleksowym programem do obsługi rozliczeń w gastronomii. Umożliwia on wykorzystywanie ekranów dotykowych do składania zamówień i łatwego ich sumowania, a także dokonywania płatności.

Ciekawym rozwiązaniem jest także SOGA, który charakteryzuje się prostotą obsługi i pomaga prowadzić księgowość, a także zapisywać wszystkie dane związane z dostawcami towaru. Dzięki temu programowi, wszystkie najważniejsze kwestie oraz informacje można zgromadzić w jednym miejscu.

 

Udostępnij
 • 1
 • 1
 •  
 •  
  2
  Udostępnienia
 •  
  2
  Udostępnienia
 • 1
 • 1
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments